Duben 2007

Další trailer k HP5 !!!

24. dubna 2007 v 21:00 | Míša |  Harry Potter

DALŠÍ TRAILER K HP 5


zdroj: potterweb.cz

Po chvilince od vydání traileru k HP a FŘ tu máme další! Tentokrát se jedná o Americkou verzi...

http://www.youtube.com/watch?v=NtTHi1gBBak

A co na něm mj. uvidíte? - Nové záběry cvičení BA, pusu Harryho a Cho, Drápa a taky závěrečný boj Voldemorta s Brumbálem... Je toho samozřejmě víc, ale.. Však uvidíte :)

Stormbreaker

24. dubna 2007 v 19:42 | Marťa |  Filmy
Hrají: Alex Pettyfer, Mickey Rourke, Alicia Silverstone, Robbie Coltrane, Andy Serkis, Bill Nighy, Ewan McGregor
Natočeno podle prvního dílu populární knižní série Anthonyho Horowitze, který je zároveň autorem scénáře filmu. Stormbreaker je rafinovaná počítačová hra, která převrátila vzhůru nohama život jednoho obyčejného kluka.
Po letecké katastrofě, při které zahynou oba jeho rodiče, je čtrnáctiletý Alex Rider (Alex Pettyfer) vychováván strýcem Ianem (Ewan McGregor). Ten za záhadných okolností zemře a ukáže se, že vedl dvojí život. Na jedné straně spořádaný bankovní úředník, a na straně druhé špión MI6, kterého sprovodil ze světa nájemný vrah. Alex je osloven speciální jednotkou MI6, aby dokončil nebezpečný úkol, který jeho strýc nemohl splnit. Jeho posláním je předstírat počítačového maniaka, který by zjistil, co přesně je a k čemu bude sloužit počítačová herní konzole Stormbreaker, kterou se chystá uvést na trh Darrius Sayle (Mickey Rourke). Aniž by to věděl, byl strýčkem dlouhodobě připravován na podobnou misi. Dobrou průpravou pro dráhu neohroženého špióna se mu staly adrenalinové sporty jako potápění, horolezectví, ale i znalost šifrovacích kódů.
Můžu říct, že tento film je fakt povedený. A doporučuju se na něj podívat... nebudete litovat!

Ztraceni - FOTO 2

24. dubna 2007 v 18:49 | Marťa |  Ztraceni
)

herci LOST

24. dubna 2007 v 17:40 | Vraťka |  Ztraceni
Matthew Fox ( Jack )
Jeho rodiče byli honáci dobytka. Na univerzitě hrál fotbal a chtěl se stát makléřem na burze. Pak mu ale matka jeho přítelkyně dohodila práci manekýna a odtud byl jen krok k herectví. Vedle hraní se angažuje v ochraně životního prostředí. Je 15 let ženatý a má dceru Kyle a syna Byrona.
Evangelina Lilly ( Kate )
Hned po škole se vykašlala na dráhu modelky a začala se věnovat charitě. Půl roku byla misii na Filipínách. Režisér Ztracených ji objevil na jednom dobročinném koncertu. Miluje adrenalinové sporty a odmítá hrát nahé scény.
Terry O´Quiin ( Locke )
Začínal jako bodyguard a ve 30 získal svou první epizodní roli. K větším se probojoval až v padesáti . Je 27 let ženatý, má dva syny a je vynikající zpěvák a kytarista.
Jorge Garcie ( Hurley )
Na střední byl wrestlingovým zápasníkem. Hereckou kariéru začínal jako sólový komik. Má velikou sbírku CD a děravou paměť: zapomněl na svatbu své sestry.
Emilie de Ravin ( Claire )
V 15 musela po úrazu přestat s baletem, a tak začala hrát. Ráda nakupuje a maluje, stará se o psa a o manžela, kterého si vzala loni v červnu. Pánský časopis Maxim ji označil za nejhezčí Australanku.
Ian Somerhalder ( Boone )
Jako manekýn pracoval pro Calvina Kleina. Hraje baseball, potápí se, jezdí na koni a praktikuje jógu.
Maggie Grace ( Shannon )
Na škole dělala roztleskávačku. Stará se o kocoura, kterého našla při natáčení Ztracených. Lpí na věcech a nechce prodat auto, které dostala za matirutu.
Dominic Monaghan ( Charlie )
Proslavil se rolí hobita Merryho ve filmu Pán prstenů. Dělá karate, surfuje, obdivuje řád v hmyzí říší. Fandí Manchesteru United.
Naveen Andrews ( Sayid )
V 16 se zamiloval do své učitelky, a ta mu porodila syna. Žil s o 21 let starší herečkou Barbarou Hershey. Má rád country. Jeho křestní jméno znamená v sanskrtu "novýů.
Josh Holloway ( Sawyer )
Jako úspěšný manekýn procestoval celý svět. Miluje čokoládu a hezké ženy. Chodil vždy jen s modelkami a jednu z nich si nakonec vzal.
Daniel Dane Kim (Jin)
V seriálu mluví jen korejsky, přestože on sám ovládá svůj rodný jazyk velice málo. Před kariérou investičního bankéře dal nakonec přednost umění, herectví částečně vystudoval hned na dvou univerzitách.
Harold Perrineau Jr. (Michael)
Harold pochází z Brooklynu. Zahrál ve filmu Matrix ukecaného pilota Linka. Právě teď získal hlavní roli v seriálu Demons.
L. Scott Caldwell (Rose)
Je rodačka z Chicaga. Kariéru si převážně vybudovala na divadelních prknech. Získala cenu Tony za hru "Joe Turner´s Come and Gon".
Yunjin Kim (Sun)
Dlouhá léta cvičila balet (Pekingská opera). Ovládá několik bojových umění, vydala knihu japonských fotografií a je mluvčí japonské kosmetické firmy Kanebo. ¨
Malcolm David Kelley (Walt)
Po porodu byl dán k adopci a nová rodina se ho ujala až po třinácti měsících.. Malcolm se věnuje fotbalu, basketbalu a v poslední době se ukazuje i v politice.
Michelle Rodrigues (Ana Lucia)
Kariéra pro ni začala v roce 2000, kdy se jí podařilo porazit dalších 350 uchazeček v konkurzu na roli do filmu Boxerka. Díky tomu to filmu dostala mnoho nabídek na další filmy.
Sam Anderson (Bernard)
Hraje většinou malé role. Zahrál si v necelých 40 filmech. Zahrál si například ve filmu "Forrest Gump" a nebo v seriálu "trojčata Phoebe v Přátelích".
Adewale Akinnuoye- Aqbaje (Eko)
Je stoprocentní Londýňan, navíc s titulem právníka z místní univerzity. Nejdříve se věnoval modelingu, ale až pak se nechal zlákat herectvím.
Cynthia Watros (Libby)
Lidé si ji pamatují jako jednu z postav u nás neznámého seriálu "Titus". Onemocněla vzácnou krevní chorobou a jisté problémy má dodnes.

Rozcestníky

24. dubna 2007 v 16:44 | Míša |  Novinky

Stejně jako na spoustě jinejch blogů, i tady teď místo klasiky najdete rozcestníky.

Podle mě je to přehlednější, tak jsem se rozhodla je udělat. Aj s holkama samo.

Doufám, že se vám líběj, když už jsem s tim měla tu práci. :)Ztraceni - FOTO

24. dubna 2007 v 15:31 | Marťa |  Ztraceni

NEW trailer k HP5

22. dubna 2007 v 18:44 | Míša |  Harry Potter
zdroj: potterweb.cz

Konečně!!! Warner Brothers vydali 2. trailer k filmu Harry Potter a fénixův řád (and Order of the Phoenix) !!! najdete ho tady: http://youtube.com/watch?v=nmxBmJPAqjM

Trailer se mně mega líbil.... Doufám že i film bude takovej (nebo lepší!)


Let's Dance

22. dubna 2007 v 11:06 | Míša |  Filmy

Let's Dance

Step Up

Hlavní postavou filmu je mladý Tyler Gage, docela nadaný tanečník.. Žije v chudinské čtvrti v pěstounské rodině. "Rodiče" se mezi sebou často hádají. Spolu s ním tam žijí ještě 2 děti- Camilla a Omar.
Se svým nejlepším přítelem Macem a jeho bráškou Skinnym si vydělávají kradením aut a hraním basketballu. Při jednom zátahu nastane problém a oni se musí schovat. Zjistí, že jsou v umělecké škole. Rozbijí tam rekvizity k představení. Načapá je ale hlídač a zadrží Maca. Tyler mu pomůže a sám se nechá zadržet. Způsobili velkou škodu a tak dostane Tay trest- veřejně prospěšné práce v té škole.
Studentce školy, Noře, se zraní tanečník partner a jí ubíhá čas k závěrečnému vystoupení. Potřebuje najít partnera. Při komparsu na tanečníka je sleduje Tyler. Všichni jsou ovšem neschopní, tak se nabídne. Domluví to s ředitelkou školy a začne nacvičovat společně s Norou.
Nořina kamarádka, Lucy, se neustále hádá s jejich kamarádem, Milesem. Po té, co Nořin kluk Brett dostane a podepíše smlouvu s nahrávací společností, aniž by o tom řekl Milesovi, se s ním Nora rozejde. Mezitím se stihne pohádat s Tylerem, a ten odmítá dál tančit.
Nakonec je však znovu schopný jí pomoct. Secvičí taneční sestavu a začne chodit s Norou. Ovšem pak se nečekaně vrátí Andrew, bývalý tanečník. Tyler se naštve a opustí jak Noru, tak tanec. Andrew přizná, že to nezvládá a Nora je bez tanečníka.
Společně s Macem se vydají na mejdan- bez Skinnyho. Ten tam však přijde, a když ho kluci vyhodí, ukradne auto jednoho kápa- PJe. Ten to ovšem nenechá jen tak a Skinnyho zastřelí. Všichni jsou jeho smrtí zarmouceni.
Mac, ačkoliv předtím neuznával Tylerovi "tanečky", ho odveze do umělecké školy. V té už začíná taneční vystoupení. Tyler se přiřítí jako velká voda a nabídne svou pomoc. Nora ho po zaváhání přijme zpět. Jejich tanec se stane hotovou senzací.
Tylera vezmou do oné školy a Nora dostane angažmá.
Hrají: Channing Tatum (Tyler Gage), Jenna Dewan (Nora Clarková), Damane Radcliff (Mac Carter), Drew Sidora (Lucy Avila), Mario (Miles Darby), De'Shawn Washington (Skinny),...
Námi vyrobené tapety

6. dubna 2007 v 13:13 | Marťa |  Naše výrobky!!!
Zatím jsou jenom tři, ale budou postupně přibývat =) Doufám že se vám budou líbit..

Napiš si o překlad!

5. dubna 2007 v 15:37 | Míša |  Překlady textů

Ahoj!

Jestli chcete přeložit nějakou písničku, tak si napište sem do komentů! A my se budeme snažit ji přeložit... jenom upozorňuju, že nepřekládáme TH!!

Simple Plan- Don't Wanna Think About You

1. dubna 2007 v 10:21 | Míša |  Překlady textů


Nechci o tobě přemýšlet


Můžeš mě teď nechat samotného
Nechci slyšet co říkáš
To, že mě znáš
To, že bych měl vždycky dělat co říkáš
Protože dnes se snažím prorazit
A jednu věc vím
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o sobě
Nechci to vyřešit
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o ničem
Nechci si o tom promluvit
Nenechám tě mě porazit
Protože vím, nechci o tobě přemýšlet, nechci o tobě přemýšlet
Když se tu zítra vzbudím
Věci nebudou nikdy stejné
Protože nebudu čekat
Protože se nezměníš
A budeš vždycky taková
Teď neprorazím
A jednu věc vím
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o sobě
Nechci to vyřešit
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o ničem
Nechci si o tom promluvit
Nenechám tě mě porazit
Tentokrát vím, nechci o tobě přemýšlet, nechci o tobě přemýšlet
Běžet pryč, běžet pryč, běžet tak rychle jak umím
Běžet pryč, běžet pryč, už nikdy se sem znovu nevrátím
Běžet pryč, běžet pryč
(Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o sobě
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o sobě
Nechci si o tom promluvit)
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o sobě
Nechci to vyřešit
Nechci o tobě přemýšlet
Nebo přemýšlet o ničem
Nechci si o tom promluvit
Tentokrát tě nenechám mě porazit
Nenechají tě mě nevpustit dovnitř
Tentokrát vím, nechci o tobě přemýšlet

Běžet pryč, běžet pryč, nechci o tobě přemýšlet
Běžet pryč, běžet pryč, nechci o tobě přemýšlet
Běžet pryč, běžet pryč, nechci o tobě přemýšlet
Běžet pryč, běžet pryč, nechci o tobě přemýšlet