významní lidé a přátelé Blinků

18. října 2006 v 18:45 | Mike |  Blink 182
Významní lidé a Přátelé


Nate Haney
Tento člověk je významný především pro Toma, je to jeho kamarád, který mu dal v jeho 15 či 16 letech první kytaru. Jeho otec pracoval na skládce a někdo tam zahodil dokonale použitelnou kytaru. Tak ji dal kamarád Tomovi.


Benji Weatherly - Moula
A o tomhle chlápkovi je písnička Mutt (Moula)z alba Enema Of The State. Tato píseň se objevila ve dvou filmech: Supersvůdníci (Tomcats) a Prci, prci, prcičky (American Pie).


Sally Wohlmacher
Tahle dáma je Tomovou bývalou učitelkou ze střední školy, a mimochodem, jmenuje se Sally. A jistě znáte písničku My Pet Sally. Jméno Sally je také použito v písni Degenerate.


Eric Reis
Tomův výtvarný učitel. Ten vám potvrdí, že Tom byl klidná chlapec uzavřený do sebe. Pan Reis říká, že to je "Homecoming King" ("Králem v Příchodech Domů"), protože je teď sním zpět v San Diegu.


Brian
Tak tohle je Brian. Pravděpodobně byste jej bez váhání nepoznali, ale je to ten muž na zadním obalu alba Cheshire Cat.


Cam
Je to člověk, který se stará o hudební nástroje Blink-182. Ladí kytary, všechny nástroje, prodává zboží, vyřizuje představení (za 20$ za den :)


Alyssa Milano
Hraje ve videoklipu "Josie", do které je Mark zamilovaný.


Jessica
Hraje ve videoklipu "All The Small Things" (jak se objímá s Travisem). Má ráda herectví. Byla to pro ni dobrá zkušenost dozvědět se, jak se takový videoklip dělá.


Janine Lindemulder (alias "Kira Reed")
Tohle je ta dívka z obalu alba "Enema of the state", neboli královna porna. Objevila se ve videoklipu "What's My Age Again?" Také jste ji mohli vidět v Playboy nebo v 50 filmech. Její oblíbená píseň z Enema of the State je " All The Small Things."


Sophia Monk
Tato modelka hrála ve videoklipu "Always".


David Kennedy
David je starý kámoš Toma, znají se s Tomem od střední školy. Tom říká, že je to skvělý člověk. David je členem vedlejšího projektu Box Car Racer spolu s Tomem, Travisem a Anthony Celestinem.


Anthony Celestino
Anthony je blízký přítel Travise. Anthony je členem vedlejšího projektu Box Car Racer spolu s Tomem, Travisem a Davidem Kennedym.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 jezzy jezzy | 24. prosince 2006 v 11:58 | Reagovat

taky bych mezi ne chtel patrit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama