Barvy

20. října 2006 v 22:01 | Mejša |  Zajímavosti...
Co o tobě řekne tvá oblíbená BARVA?

ČERVENÁ
Barva sexu, krve a ohně
Když tuhle barvu miluješ: nechybí ti sebevědomí, sršíš energií a miluješ život. Tvou silnou stránkou je motivace, odvaha a spontánnost, ale někdy se neohlížíš nalevo napravo a jdeš sobecky za svým cílem. Pozor, můžeš tak zranit city druhých! Navíc máš sklony k panovačnosti a netrpělivosti!
Hurá pro červenou: když se cítíš pod psa a do ničeho se ti nechce. Třeseš se zimou, máš z něčeho strach nebo cítíš, že každou chvíli omdlíš.
Nebrat, když: když vyskakuješ jako čertík z krabičky a rozhodí tě každá kravina, pokud víš, že trpíš vysokým tlakem nebo jiným cévním onemocněním.
Super tip: červená spolehlivě nažhaví na milostné hrátky! :)
ORANŽOVÁ
Barva mládí a pohybu
Když tuhle barvu miluješ: jsi rozpustilý smíšek, který je pro každou špatnost a dokáže si každý moment pořádně užít. Lenošení na sluníčku, to je tvoje! Pozor ale, aby se z tebe nestal lenoch lenivá! Máš sklony k povrchnosti a také k závislosti druhých!
Hurá pro oranžovou: když máš trávícíproblémy, nebo trpíš nechutenstvím. Když máš depku a napadají tě samé hnusné věci. Máš pocit, že se unudíš k smrti!
Nebrat, když: pokud se cítíš v pohodě, s oranžovou to nepřeháněj. Je to sice silná a zářivá barva, ale pod jejím vlivem by ses mohla cítit jako mistr světa!
Super tip: oranžová dokáže duševně vzpružit!
ŽLUTÁ
Barva slunce a zlata
Když tuhle barvu miluješ: vymetáš každou party a večírek, rychle se seznamuješ. Dokážeš si poradit v každé situaci, a i když nasloucháš názorům druhých, zařídíš se vždy podle svýho rozumu. Jakmile si něco vezmeš do hlavy, stojíš si umíněně za svým. Nepřeháněj to s kritikou druhých!
Hurá pro žlutou: potřebuješ se soustředit na učení, protože zítra píšete písemku, nebo máš udělat kreativní úkol a nemáš dostatek inspirace. Trémou se ti třese hlas, nervy máš v kýblu a tvoje sebevědomí je na bodu mrazu. Trápí tě protivné akné a nejradši by ses zahrabal/a hluboko pod zem.
Nebrat, když: na všechny kolem vrčíš jako pes přivázaný u boudy, a tvůj žaludek dělá kotrmelce. V novi očko nezamhouříš a pořád řešíš, co ještě máš udělat.
Super tip:žlutá podporuje myšlení!
ZELENÁ
Barva přírody
Když tuhle barvu miluješ: není ti cizí soucit, nejraději by ses pro druhého rozdal/a. na rovinu ostatním říkáš, co si myslíš, na nic si nehraješ. Většinu času jsi v pohodě, ale někdy v tobě zahlodá závist. Střádáš kapesné, a jen tak někomu zaplatit kolu? To není tvůj styl!
Hurá pro zelenou: jakmile s tebou šijou všichni čerti a doma nemáš stání, vyraž načerpat klid do přírody! Objímej stromy nebo se válej na louce (pokud jsou ovšem meze už teplé). Máš v parádě nového idola, ale bojíš se do něho zabouchnout, nebo naopak řešíš rozchod. Tvé nálady se střídají rychlostí blesku, a kuješ plány, jak se kdekomu pomstít!
Nebrat: pokud potřebuješ být ve střehu, na zelenou zapomeň, mohla by tě totiž uspat!
Super tip: zelená má uklidňující účinky!
MODRÁ
Barva oblohy a moře
Když tuhle barvu miluješ: jsi vyrovnaný a přemyšlivý typ. Dá se ti důvěřovat, co ti člověk svěří, je u tebe v bezpečí. Co na srdci, to na jazyku, ale nepříjemné věci umíš sdělit s taktem. Pozor, na někoho můžeš působit jako studený psí čumák. Někdy máš taky tendence ovládat druhé!
Hurá pro modrou: když ti v hlavě buší permoníci nebo máš problémy s vysokým krevním tlakem. Bojíš se konfliktů a nikomu nedůvěřuješ. Nedokážeš oslovut idola, o kterého už máš dlouho zájem.
Nebrat, když: máš zimu až v kostech a zuby ti cvakají o sto šest.
Super tip:modrá chladí!
ČERNÁ
Barva smutku a smrti
Když tuhle barvu miluješ: není jednoduché tě přehlédnout, vždycky najdeš způsob, jak na sebe upozornit. Snažíš se mít všechno pod kontrolou, všechno důkladně promýšlíš. Je velmi těžké se ti přiblížit, k tělu si jen tak někoho nepustíš. Máš sklon trpět depkama.
Hurá pro černou:pokud se chceš cítit silnější.
Nebrat: když se topíš v slzách!
Super tip: černá je spojována s mocí!
BÍLÁ
Barva čistoty a nevinnosti
Když tuhle barvu miluješ: na okolí působíš nevýrazně, někdy až nudně. Nenecháš si nic líbit, a jakmile má někdo na tebe poznámky, vrátíš mu to i s úrokama! Holku, co jde kolem, sjedeš pohledem od hlavy až k patě a nešetříš kritickými komentáři! Jen pozor, ať příště nejsi terčem poznámek ty!
Hurá pro bílou: zajímáš se o duchovno a čarování. Chceš si libovat v pocitu, že tě nikdo nemá rád!
Nebrat, když: nemusíš neútolnost a sterilitu!
Super tip: v bílé budeš neviňátko!
HNĚDÁ
Barva půdy
Když tuhle barvu miluješ: uvažuješ rozumně, nebojíš se odpovědnosti. Tvou silnou stránkou je praktičnost a nebojíš se pracovat, ale cokoliv dalšího ti nahání hrůzu. Dalo by se říct, že jsi rozený strašpytel. Před ostatními se tváříš, že nic není problém. Když ti o něco jde, dokážeš vydržet, dokud toho nedosáhneš!
Hurá pro hnědou: jakmile cítíš, že potřebuješ ochrannou náruč.
Nebrat: pokud chceš, aby tě každý přehlížel!
Super tip:hnědá je vyrovnanost!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama