Září 2006

Fotky z Troji

29. září 2006 v 20:05 | Marťa |  Orlando Bloom

Fotky z Království nebeského

29. září 2006 v 19:56 | Marťa |  Orlando Bloom
Tady v tomto filmu je taky krásný a JAK MU TO SEKNE???No nemyslíte???

něco o Offspring

29. září 2006 v 13:17 | Meluzína a Mike |  Offspring
Rok založení:1984
Místo založení: Orange County, Kalifornie
Počet členů (současný): 4
Počet členů + býv.členů: 6
Počet vydaných alb: 8
Počet vydaných singlů: 22
Počet videoklipů: 19
Počet natočených songů: ~109
Počet koncertů: přes 750
Motto The Offspring: Pořád si ze sebe dělat srandu
· Offspring" znamená česky "potomek".
· Dexter dostal svou přezdívku ve škole díky svému dobrému chování (dexter je česky správný).
· Noodles o seznámení s Dexterem:
"Seznámili jsme se samozřejmě ve škole. Kromě toho, že byl mluvčím třídy, to byl matematický šílenec. Zpočátku jsem si dost dobře nemohl dát dohromady jeho dlouhé černé vlasy, kostkované kalhoty a jeho vědomosti."
· Dexter na otázku o čem je píseň Cool To Hate:
"No, ta písnička je o všech věcech a lidech, které nenávidíme a já bych ji chtěl věnovat Spice Girls"
· Celou píseň "When You're In Prison" zpívá Dexter.
· Ixnay je podle kapely název umělého jazyka, který si vytvořili děti, aby jim rodiče nerozuměli.
· L.A.P.D. (píseň na albu Ignition) je zkratka která v angličtině znamená Los Angeles Police Department, tedy policejní sbor Los Angeles.
· Když v roce 1989 Offspring vydali své první album jmenoval se singl "Tehran" "Baghdad". Šlo o zcela stejnou píseň s tím rozdílem, že tam kde se zpívá "Tehran" se zpívalo "Baghdad". V roce 1995 vydali Offspring reedici prvního alba a zde se již "Baghdad" jmenoval "Tehran".
Vše začíná roku 1984 v Orange County v Kalifornii, když Dexter Holland a Greg Kriesel zakládají vlastní skupinu pod jménem Manic Subsidal.
Roku 1985 mění kapela obsazení, do kapely přichází Kevin Wassermann (Noodles), a to hlavně kvůli tomu, že mu je 21 let a může legálně kupovat pivo. Skupina zkouší v domě Gregových rodičů v Santa Cruz v San Francisku.
O rok později si mění název na The Offspring (Potomci) a vydává svůj první debutový singl "I'll Be Waiting", obal lepí v Dexterově domě a singl vychází na vlastní značce Black Label. Roku 1987 dojde k odchodu původního bubeníka Chrise Higginse, který se začal raději věnovat škole, a způsobil, že za něj nastupuje teprve šestnáctiletý Ron Welty.
V roce 1989 skupina podepisuje smlouvu s labelem Nemesis/Cargo, podaří se jí najít producenta Thoma Wilsona a vydávají debutové bezejmenné album, kterého se prodá 3000 vinylových kopií, což tehdy nebylo u tohoto okrajového hudebního stylu zrovna málo. Následuje první klubové turné.
Roku 1991 Offspring vydávají 7 palcové EP Baghdad pod Nemesis/Cargo a nahrávají skladbu Take It Like A Man pro kompilaci časopisu FLIPSIDE nazvanou The Big One; producentem písničky je Brett Gurewitz, šéf a majitel Epitaph Records.
Po roce s ním podepisují smlouvu a vychází druhé album - Ignition, to je oproti punkové melodii prvního alba poněkud mírnější a melodičtější. Prodá se celosvětově přes 1 milion kopií a název Offspring se postupně zabydluje na punkové scéně. Při této příležitosti se také pořádá párty ve Fullertonu na kterou přijde pouze 25 lidí.
V roce 1993 si snowboardisté přisvojili píseň Self Esteem jako svou hymnu, čím skupině pomohli k vzestupu. Poté kapela podnikne 2 oddělená koncertní turné po USA, první s Lunachicks a druhé s Pennywise, a poprvé vyjedou na koncertní šňůru po Evropě jako předkapela NOFX.
S rokem 1994 přichází vlna neopunku, a to hlavně kvůli desce "Dookie" kapely GREEN DAY, a vychází v pořadí již 3. album s názvem Smash. Album je doslova naplněno hity jako "Come out and play", "Gotta get away", a "Self esteem". Vypuká punkové šílenství a prodejnost alba šplhá až na neuvěřitelných 11 milionů, čímž se stává nejprodávanějším albem vydaným nezávislou firmou. Z Offspring se stávají hvězdy a následuje šílený kolotoč koncertů, focení a rozhovorů. Offspring točí dva videoklipy - "Come out and play" a "Self esteem", které se stávají hity na MTV. Následuje také celovětové turné, které trvá dva roky.
Roku 1995 Dexter společně s Gregem zakládají své vlastní vydavatelství Nitro Records. Pod tímto labelem vychází také alba několika známých kapel jako AFI, Vandals, Guttermouth a reedice původního stejnojmenného alba The Offspring. Také dochází k rozporům s firmou Epitaph Records vzhledem k chamtivému chování Bretta Gurewitze.
Počátkem roku 1997 kapela podepisuje smlouvu s Columbia Records a vychází album "Ixnay On The Hombre", které sice není takový kasovní trhák jako jeho předchůdce, neboť vlna neopunku zatím opadla, ale 3 miliony prodaných nosičů je však skvělý úspěch. Obsahuje hity jako "All I want", "Gone away" a "I choose". Album s sebou nenese žádnou drastickou změnu, je to stále punk-rock, na který si všichni fandové The Offspring zvykli. Opět následuje celosvětové turné.
Na podzim roku 1998 vychází další album pod názvem Americana. Toto album se stává snad ještě větším trhákem než Smash a prodejnost alba se zastavuje až někde na 12 milionech! Megahit "Pretty fly (For a white guy)" byl těsně před vydáním alba uvolněn na internet a byl stažen 22 milionkrát za 10 týdnů, čímž se Offspring dostanou na první místo žebříčku časopisu Rolling Stone nazvaného "Top Pirated Internet Songs". Album pak dále obsahuje skvělé hity "Why don't you get a job?", "The kids aren't alright" a "She's got issues". Opět následuje celosvětové turné včetně zastávek na festivalech v Readingu a Woodstocku a Offspring dostávají cenu evropské MTV za nejlepší rockový výkon.
V listopadu 2000 vychází v pořadí již 6. album s názvem "Conspiracy of One". Kapela známá svou podporou volného šíření hudby po internetu chce toto album na internet umístit ve formátu MP3 volně ke stažení a vyhlásit soutěž o 1 milion dolarů z vlastní kapsy o to, kdo si album stáhne. To se ovšem nelíbí vydavatelství Sony Music, které hrozí soudem, a tak je na internet dán pouze singl "Original prankster". Ihned po vydání alba následuje tradiční světové turné včetně zastávky v Praze.
V prosinci 2001 nahrávají The Offspring singl "Defy you" s producentem Brendanem O'Brienem pro soundtrack k filmu "Orange Country".
V roce 2003 kapelu opuští stávající bubeník Ron Welty, který byl součástím skupiny již od samých začátků. Offspring žádají bubeníka Joshe Freese, který s nimi nahrává v prosinci téhož roku album Splinter. Pak bohužel ztrací zájem a po mnoha útrapách přijmají výborného bubeníka Atoma Willarda. Splinter také obsahuje úspěšný singl "Hit that". Kapela zavítá na Havaj, kde nahrává video "Da hui".
V současné době kapela zrekapitulovala svou kariéru deskou svých nejlepších hitů s názvem "Greatest Hits". Album obsahuje také singl "Defy you" z r. 2001 a nový track "Can't repeat". Na bonusovém DVD můžeme najít rozhovor Dextera s Noodlesem k jednotlivým písním a taky společnou píseň "Dirty Magic" z alba Ignition.

fotky Offspring

29. září 2006 v 13:11 | Meluzína a Mike |  Offspring

Nakreslený Orlando

28. září 2006 v 19:39 | Marťa |  Orlando Bloom
Je to ten nejhezčí borec na celém světě.. Je to můj nejoblíbenější herec (myslí si Marťa)
Ti lidé co to nakreslili jsou prostě borci!!!(to už si myslí všichni)

Tapety Orlanda

28. září 2006 v 19:24 | Marťa |  Orlando Bloom

fotky Blink 182

25. září 2006 v 14:26 | Meluzína a Mike |  Blink 182


Orlandova biografie

22. září 2006 v 18:36 | Marťa |  Orlando Bloom
Biografie
Celé jméno: Orlando Bloom
Datum narození: 13 ledna 1977
Místo narození: Canterbury, Kent, Anglie
Barva vlasů: Hnědá
Barva očí: Tmavě hnědé
Výška: okolo 180 cm
Vzdělání: Národní divadelní škola pro mládež, Britsko - Americká dramatická akademie, Cech Hudby a umění
Sourozenci: Starší sestra
Rodiče: Harry Bloom a Sheila Bloom
Záliby: Cestování, procházky se psem, posezení s přáteli
Hudba: Jeff Buckley, Beck, Jurassic 5, Ben Harper, Bob Dylan
Osoby, které obdivuje: Johnny Depp, Edward Norton, Daniel Day Lewis

Oblíbená barva: žlutá
Oblíbené jídlo:těstoviny, pizza, rýže
Oblíbená zelenina:špenát
Oblíbený fotbalový tým: Real Madrid. Byl to Manchester United, dokud ale David Beckham nepřešel do Realu.
Oblíbený sport: snowboard a surfování
Oblíbené filmy: Stand By Me. Také má rád Hustlera a Ameliii.
Oblíbený tip dívek: Pěkné, sladké dívky.
První filmová role:Rentboy ve Wildovi.
První CD: Michael Jackson, Thriller.
První auto: Tmavozelený VW Golf, stál 160 liber.
První koncert: Jamiroquai v Canterbury.
Orlando se narodil a vyrůstal v Canterbury v Anglii spolu se svou mladší sestrou Samanthou. Už od mládí chtěl být hercem a díky podpoře své matky se začal zúčastňovat místních hereckých festivalů. V 16-ti letech se přesunul do Londýna, kde se připojil k National Youth Theatre a po dvě sezóny s nimi účinkoval, než získal stipendium na herecké škole British American Drama Academy. Na konci působení se skupinou si zahrál tajného agenta ve hře "A Walk in the Vienna Woods". Což mu pomohlo k malé roli v britském televizním filmu "Wilde" (1997).

Další herecké vzdělání si doplnil na prestižní Londýnské škole "Guildhall School of Music and Drama". Běhěm studia na této škole si zahrál v několika klasických divadelních představeních. Během studia se mu přihodila nešťastná nehoda, když spadl z druhého patra na záda. Naštěstí se mu neporušila mícha a za nedlouho jej propustili z nemocnice.

Stejně jako většina jeho známých ze studia se pokoušel získat roli v připravované trilogii Pána prstenů. Po mnoha zkouškách a výběrových řízeních si měl zahrát roli Faramira (který se objevuje v druhém dílu dvou věží), ale po schůzce s režisérem Peterem Jacksonem mu byla nabídnuta jedna z hlavních rolí Legolase Greenleafa. Role Legolase mu byla nabídnuta dva dny před dokončením studia v roce 1999.

Na roli Legolase se připravoval několik měsíců předtím, učil se jezdit na koni, střílet z luku a šermovat. Postavu, kterou ztvárnil je nesmrtelný 2 931 let starý elf s nadlidskými schopnostmi. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001.Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem (Frodo) Ianem McKellenem (Gandalf - čaroděj), Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk) a Liv Tyler (Arwen - elfka) se stali středem zájmu všech světových médií. Orlando má ve skutečnosti krátké tmavé vlasy, ale v trilogii se objevuje s dlouhou blond parukou.

Tokio Hotel

22. září 2006 v 15:01 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Tokio Hotel

Tokio Hotel?!

Tak tuhle skupinu sem prostě dávat nebudem!!!!! Za žádnou cenu!!!!! Nezlobte se, ale to fakt ee !


Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá- prostě se nám nelíbí. Navíc se tahle skupina nemůže měřit třeba s Blink 182, atp. Ale váš názor je váš názor, a ten má každej jiný.

A my se ptáme vás- Co se vám na TH tak strašně líbí????? To by nás, antifanoušky, opravdu zajímalo... Piště komenty :)

Filmografie

22. září 2006 v 9:36 | Marťa |  Orlando Bloom
FILMOGRAFIE:
2006 - Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže
2005- Elizabethtowen
2005- Království nebeské
2004- Calcium Kid
2004- Troja
2003 - Essence of Combat: Making 'Black Hawk Down', The (V)
2003 - Ned Kelly
2003- Pán prstenů: Návrat krále
2003- Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
2002 - Lord of the Piercing (TV)
2002 - Making of 'The Lord of the Rings', The (V)
2002 - Making the Movie (TV)
2002- Pán prstenů: Dvě věže
2001- Černý jestřáb sestřelen
2001 - Film o filmu - Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (TV)
2001 - National Geographic: Beyond the Movie - Pán prstenů (TV)
2001- Pán prstenů: Společenstvo prstenu
2001 - Quest for the Ring (TV)
1997- Oscar Wilde

fotečky Orlanda

22. září 2006 v 9:33 | Marťa |  Orlando Bloom
Je to ten nejkrásnější borec na světě (to si myslí Marťa a Míša =))

Joela mám v hrsti

21. září 2006 v 20:39 | Vraťka |  Hilary Duff
Joela má v hrsti
Hvězdička Hilary Duff zkrotila pařmena Joela z Good Charlotte.
Hilary Erhard Duff
Herečka
Datum narození:
28.09.1987

Místo narození:
Houston, USA

Znamení:
Váhy
Mladičkou herečku si Amerika zamilovala jako plachou teenagerku v seriálu Lizzie McGuire. V několika dílech si i zazpívala, což jí otevřelo dveře do dalších sfér šoubyznysu. V dubnu 2004 se dokonce stala nejlepší zpěvačkou Kids Choice Awards. Také na stříbrném plátně byla hodně vidět. Možná si ji pamatujete z Popelčina příběhu nebo filmu Nikdy to nevzdávej. V poslední době navrhuje také oblečení a dělá pro charitu.
Všechny její lásky:
Joel Madden- současný přítel
Popová princezna a punk- rockový divoch jsou spolu přes rok, i když to zpočátku nebyla láska na první pohled. Joel ji poprosil o telefon a Hil mu ho dala jen proto, aby nebyla nezdvořilá. "Zpočátku mě vystrašil,"směje se Hil. " Vemte si tichého kluka se spoustou tetování. Nebylo mi s ním dobře." Zlomilo se to, když jí za pár dní zase zavolal. "Prokecali jsme asi hodinu! Nejsme zas tak odlišní." Hil nebyla nadšená z Joelovy divoké minulosti, ke které patří alkohol...

Pierre

21. září 2006 v 16:03 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Simple Plan
Pierre Bouvier
datum narození: 9. května 1979
ve skupině: zpěv
oblíbené barvy: černá a modrá
oblíbené skupiny: Good Charlotte, The Beach Boys, Blink-182, New Found Glory
oblíbené jídlo: sushi
oblíbené filmy: Návrat do budoucnosti, The Matrix, Americká krása
oblíbená TV show: Přátelé
oblíbený boyband: Backstreet Boys
oblíbená videohra: Tony Hawk Pro Skater II
oblíbené knihy: 1984 od George Orwella a Harry Potter 1 až 4
oblíbené koncerty: NOFX, Face To Face, Ten Foot Pole, Trigger Happy - Montreal 1994, Edge Fest II toronto:
Blink-182, New Found Glory, Sum 41, Good Charlotte, Jimmy Eat World
oblíbený časopis: Victoria's Secret catalogue
oblíbený herec/herečka: Jim Carrey/Julia Roberts
chtěl by žít: "Někde na horké pláži s velkými vlnami."
má rád: Ben and Jerry's chocolate chip cookie, dough ice cream
co dělal před SP: "Byl jsem kuchař v kuřecí barbecue restauraci!!"
boxerky, nebo slipy: boxerky
oblíbený superhrdina: Wolverine
Pierre má 4 psy (Zack, Sunny, Zoe, Misha) a jednu rybičku (Fishy)
Pierre si těžko zapamatovává texty songů od Simple Plan a jednou na představení se stalo, že je zapomněl uprostřed zpívání Perfect.
Pierre každý den pije nápoje na hubnutí, protože si myslí, že má tlusté paže.
Pierre hrál na basovku v Resetu.
Pierre hraje na baskytaru, kytaru a na barytonový saxofon.
Pierrův taťka hrával v kapele.
Pierre zvracel v koupelně před natáčením videa "I'm Just A Kid".
Jména Pierrových rodičů jsou Réal a Louise jeho dvou bratrů jsou Jay a Johnathan.
Když bylo Pierrovi 13, spadnul ze snowboardu a zlomil si přesně napůl klíční kost.
Pierrova mamka nepochopila, proč má být název alba vtipný.
Pierre dostal flaškou na vodu, která po něm byla hozena na jednom tour.
Pierre kouří.
Když byly Pierrovi 3 roky, jeho starší bratři jezdili na dvojkolkách. Chtěl se to naučit, takže se ve třech letech učil jezdit na kole. Když mu bylo asi 5, pronásledoval své bratry na kole, spadnul a vyrazil si zuby.
Před Simple Plan Pierre chtěl být biologem moře.
HLÁŠKY:
Musíme to řídit...zemřeme"

Jeff: "Dá to na hodně míčů pro 5 kanadských kluků, dostat se sem a dobývat svět"
Pierre: *sčítá to* "Dá to 10 míčů."

"To je pro mého kamaráda Teda, který je gay... 'Jsem čurák, Tede'.." -mluví o songu Addicted

"Přišel jsem na to, že Benji je atraktivnější než Joel, osobně. Je prostě víc v mým stylu. Kdybych byl holka, udělal bych ho prvního. Udělal bych je oba, ale Benjiho dřív."

"Někteří lidi říkají 'Umím napsat 10 songů za den' ..kravina, já ne."

"Jsem párty zvíře!"

"Je to asi dvě noci zpátky, byl jsem ve vaně před ehm... hodně lidma a byl jsem prostě jako.. WOOHOO!"-mluví o tom, kdy byl opilý

"Ok, tak
tohle bylo vtipný."-na koncertě potom, kdy Chuck nezačal bubnovat na začátku 'My Alien', nechal ho skákat po jevišti jako idiot.

"Doufám, že až je budeme doopravdy mít, budeme moci dělat cokoli, co prosazujeme na naší desce."-mluví o dětech

"Řekni mi, je to dobrý být jako ty?"-Pierre ukazuje na Seba při zpívání You Don't Mean Anything

novinář: "Na začátku šel Seb čurat..."
*Skupina ho přeruší a začne tleskat a oslavovat jakoby to Seb dělal poprvé*

"Budeme hrát... protože jsme skupina... Hrajeme muziku... víš? Jsme skupina, která hraje muziku."

Pierre: (k publiku) "JSTE VE FORMĚ!?
Publikum: "JOOOOO!!!"
David: "..ve formě čeho?"
Pierre: "HOHOHOHO!"

David: "Promiňte, že jsme přišli pozdě na koncert, lidi, já jsem uhhh v zákulisí... uhhh... onanoval.
Pierre: "Oni určitě chtěli slyšet, že David.."
David: "No bylo by to rychlejší, kdybych myslel na TVOJI MAMKU."
Pierre: Oooooh... Jo vždycky je dobrý přijít s mamkama. *otočí se k publiku* Takže jsou tu dnes večer nějaký mamky?"

Pierre: "další song je o tom jak... jak... víte jak holky dokážou, abyste dělali bláznivý a hloupý věci?..
Nějaký kluk v publiku: "PAK SI PŘÍŠTĚ NECH NA SOBĚ KALHOTY!"

"Byl tady někdo v nebi? Nebo ve vesmíru? ... Jo, já taky ne. Věří tady někdo v mimozemšťany? ...Myslím, že tam je jeden perfektní pro mě."-uvádí My Alien

"Myslím, že víš, že to je pravda... Uběhnul bych tisíc mil, abych tě NAHRBIL"*nahrbí se*- vymýšlí nová slova pro 2. verzi Addicted

"Myslím, že víš, že to je pravda... Uběhnul bych tisíc mil, abych... CHŇAPNUL PO TVÝM ZADKU."-ymýšlí nová slova pro 2. verzi Addicted

novinář: "Je to těžký mít show každou noc?"
Pierre: "Ne. Někdy to je těžký... Je to těžší pro lidi jako jsme my, kteří nejsou moc chytří. Víš, pamatovat si všechny ty noty a tak."

"trávit noc venku v St-Jean-Baptiste, Québec je DĚSNÝ! Oni tam vůbec nepijou!"

"Být v kapele je jako být oženěný se čtyřmi kluky. Je to horší než mít přítelkyni. Mít přítelkyni se nedá srovnat s tím být ve skupině!"

"Prostě se snažíme být sami sebou. Děláme rádi to, co děláme, a snažíme se to dělat. Opravdu se nesnažíme změnit hudbu nebo něco říkat. Tohle jsme my - to je ono!"

"Když jsi známá osobnost ve škole a vidíš někoho, jak je týraný, měl bys sebrat sílu, kterou máš, a promluvit si s násilníkem a dát jim vědět, že to není cool!"

Benji Madden

21. září 2006 v 15:55 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Good Charlotte
BENJI MADDEN
Jméno:Benjamin Levi Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Kid Vicious, Benjahole
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:170cm
Pozice v kapele:Kytara,zpěv
Poznámka:Dvojče Joela:)
Roční období: Jaro
Sen: žít s manželkou na vodě, mít děti, mít smuteční vrbu, basketbalové hřiště a nahrávací studio
Co má rád: holky, svoje piersingy
C nemá rád: vlhko, zimu, politiku
Jídlo: pizza, rychlé občerstvení
Benji: co řekl o sobě a ...
Benji:"Rád rozpárávám matrace."
"Jedno vajíčko, jedna spermie, dvě děti!"
"Černý lak na nehty nejde dohromady s testosteronem."
"Mám doznání: Miluju petting. Je zábavný a nevinný. A navíc, nemůžete z něj
otěhotnět"
"Jestli nejsi těhotná, chci jít domů a napravit to."
"Přestaňte se na ně dívat když se mazlí!"
"Uh...Mám rád psy...Mám psa..jmenuje se Cash."
"Díky Burtovi Backarachovi, červenýmu vínu a svíčkám a nejvíc svým
rodičům, že to udělali."
"Hej, kluci. Mám pro vás nějaký špatný zprávy... byli jsme pokutováni za
špatné parkování a myslím, že jsme taky přejeli Lil Bow Wow."
Person: "Hodně lidí ma tohle tetování *ukáže na pavoučí síť na jeho lokti* Co
to znamená?"
Benji: "Obvykle si to nechávají vytetovat ti, kteří někoho právě zabili."
Person: "Benji! Ty jsi někoho zabil?!"
Benji: (směje se a zašeptá) "No, neměl jsem ti to říkat. Ne, jen jsem si dělal
srandu. Nikoho jsem nezabil. Je tradice mít tohle tetování."
Little Kid: "Hey Benji, podepíšeš mi moje vysvědčení?"
Benji: (Podívá se kolem a zkouší se nesmát.) "Wow, To je dost dobrý!"
"Každý den prodávám, říkám dejte pětku a dám vám pusu."
"Nevím, jestli tě to neraní brácho, ale Santa Claus neexistuje..."

Joel Madden

21. září 2006 v 15:47 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Good Charlotte
JOEL MADDEN
Jméno:Joel Ryan Rueben Madden
Datum narození:11.3.1979
Znamení: Ryby
Přezdívka: Sickboy
Domov:Waldorf/Naptown
Výška:175cm
Pozice v kapele:Zpěv
Poznámka:Dvojče Benjiho:)
Jídlo: sušenky, a co si doma uvaří
Superhrdina: spiderman
Zlozvyk: plivání
Miluje: chodit SÁM do kina, vaření, hračky, piersingy, dostávání e-mailů
Nemiluje: vstávání, matematiku, wasabi
Joel: co řekl o sobě a ....
Joel:Moje příjmení je sex. S-E-X."
"Drž hlavu vzhůru, bude to lepší."
Jsme spolu už od dělohy. Potkali jsme se v děloze." (Joel na Benjiho.)
"Hrál jsem baseball, byl jsem fakt dobrej, kouč si to nemyslel, ale já jo."
"Všechny vás milujem..."
(Na otázku, jak cestování změnilo jejich životy) "Myslím, že bys měl říct, že
známe víc svět a teď jsou z nás experti na péči a zabezpečení nechutných
smradlavých ponožek."
"Kdekoliv na noze jsou kosti dost blízko a když se do nich trefíš tak to
zatraceně bolí."
"Jo, zranil jsem si prst, nemá někdo náplast?"
"Místo toho chození ven a honění lidí, proč radši nezaložíš kapelu?"
"Jsem trochu zklamaný že Kanada není taková, jak ji popisují v South Parku."
"Ty jsi ta co mi dala ty boxerky? Zajímalo mě odkud jsou, mám je na sobě! I
když jinak nemám rád flanel, tam dole je v něm trochu horko, jestli víš co tím
myslím...."
"Okay, teď, kdo mi ukrad peněženku?"
"Nechci nikoho vidět, že dneska v noci odejde sám. Chci vidět každýho že je
oplodněný."
"Děvko..Je to G a pak zasraný C!"
"Vidíš to? *ukáže do vzduchu* Zima."
"Benji, rock your body." (aneb Justin Timberlake)
"Mám speciální srdce v mém místě pro Avril Lavigne. Teda, mám speciální
místo v mém srdci. Jsem nervózní, když mluvím o holkách."
"Benj, měli by ti říkat Feminem."

fotky Good Charlotte

21. září 2006 v 8:44 | Meluzína a Mike |  Good Charlotte

Seb

21. září 2006 v 8:43 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Simple Plan
Jméno: Sebastien Lefevbre
Datum narození: 5.6. 1981
Přezdívka: Seb
Nástroje: kytara a dobrovolný zpěv
Oblíbené jídlo: sendvič s tuňákem, fajitas
Co o Sebastienovi určitě nevíte:
 • Sebastien je velký fanoušek Harryho Pottera a četl všechny jeho knížky.
 • Kdyby si mohl vybrat, chtěl by žít v Disneywoeldu.
 • Než se prosadili, pracoval jako školník na střední škole.
 • Sebastien nesnáší horské dráhy
  Hlášky:
  Oběma jim nakopu prdel."

  "Všechno to jsou ty drogy, které bereme!"-na otázku proč jsou tak energičtí

  "Dítě (angl. kid) pozpátku je čurák (angl. dick)!"

  "Je tu víra v převtělení a všechno a v každé generaci je nový pavián a pro naši generaci to je Jeff. Jeff je ten pavián."

  "Přijdu do tvého domu a rozřežu tě!"

  "Čistil jsem stupidní záchodky na mý stupidní střední škole!"

  "Jmenuju se Sebastien a hraju v punk rockový kapele Simple Plan."

  novinář: "Protože jsi nejmladší, znamená to, že si tě hodně dobírají?"
  Seb: *Trochu se zamyslí a svraští čelo* "Ve skutečnosti, ne!"
  novinář:"Takže koho si, kluci, rádi dobíráte?"
  Seb:"Myslím... Vlastně Jeffa, jo."

  "Pierre je opravdu moje děvka, ne ve skutečnosti jsem jeho, myslím tím, že jsem býval posraným školníkem samozřejmě jsem jeho."

  "Pierre je můj manžel."

  "Mohli by mít větší kluby, ale my máme větší koule!!"

  "Vidíš tu ledničku, ta jde dolů, Vidíš támhle tu studnu, ta jde dolů, Vidíš támhle toho fanouška, ano jde dolů, Vidíš.......tenhle klenutý oblouk za mnou, ten hádej co jde dolů.....vidíš tamtu řadu schodů? ta tam zůstane stát, promiň!"

  "Dokonce tam byl velký drak, který jedl auta a plival oheň!"

  "Když na autobusu není žádný vršek - je vítr!"

  "Jsem celý omámený!"

  "Nemůžu uvěřit, že jsem snědl celou tu věc!" Výrok z filmu

  "Je to pravda, Chuckova oblíbená barva je opravdu růžová!"

  "To je v pohodě"

  "Ona mě chytla za zadek"

  "To je skutečný poupátko!" Seb k Pierrovi

  "On přišel a řekl 'Zdar, jsem Mark McGrath'... a já na to 'ne..fakt?' *smích* "-Seb mluví o setkání s Sugar Ray

  "Posloucháme všechno!"

  "FOOD!!!!!"-když se ptali, co si přeje tenhle rok v dopisu Ježíškovi

  Q: "Jakou barevnou pastelkou by jsi chtěl být a proč?"
  Seb:"Indigo (tmavý odstín modré-pozn.překl.), protože když hledáš černou pastelku, tak si vezmeš tuhle. Začneš psát a je to modrý. Pak řekneš ZATRACENĚ...BOOYAH!!"

  Pat:"Sebe!"
  Seb:"Jak je?"
  Pat:"Co to děláš?"
  Seb:"Jen, uh, dávám pásku na všechny svoje věci, takže si to opice může vystavit"

  "Utíkám pryč. Když se lidi perou, utíkám! Utíkej!"

  "Jsou tu nějací lidé, co vypadají jako mimozemšťani. Například Jeff. Náš kytarista - vypadá jako mimozemšťan!"

  "Nejsem míň chlapa,když brečím"-když si nechával dělat tetování

  "Jestli dneska večer na jevišti umřu, chci, abys věděl, že jsem šukal s tvojí mámou."

  "Jsme na posraným Novým Zélandě zkurvysyni!"

  "Tak jsme teď strávili hodinu se stylisty.... a víš oni nás kompletně změnili a víš bylo to fakt těžký, ale tohle je to, co jsme přestali nosit." *ukazuje stejný outfit jako předtím*

  "Stále máme párty, *šeptá* protože mám narozeniny"

  "Čekáme na auta. Měli tu být už před 15 minutama...před hodinou a půl"

  "Takže jako když mi je 80 a jsem vrásčitý. Budu jako co tím sakra SP myslí a pak budu jako ahh jo, vzpomínám si."-dostává 'SP' tetování na nohu

  "Vylezu ven z auta, pak...oh, chlape, pak mě přejede autobus a umm...Předpokládám, že jsem nezemřel, protože umm jo...dobře čau!"

  osoba:"Tvoje oči jsou nádherný."
  Sebastien:"Proč díky, ve skutečnosti děkuju mý mamce, že mi je dala!"

  "Ahoj, jsem Sebastien a zavazuju Chuckovi botu"

  "Jsem opravdu vyděšený."-na Supermanově projížďce
  "Víš co? Možná se staneš svědkem smrti zpěváka a kytaristy Simple Plan."-na Supermanově projížďce
  "To bylo zasraně úžasný!"-po Supermanově projížďce

Jeff

21. září 2006 v 8:36 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Simple Plan
Jméno: Jean-Francois Stinco
Datum narození: 22.8. 1978
Přezdívka: Jeff
Nástroje: hlavní kytara
Oblíbené jídlo: cokoliv italského, sushi
Co o Jeffovi určitě nevíte:
 • Miluje TV seriál Přátelé.
 • Rád čte Hemingwaye a M. Kunderu.
 • Kdyby si mohl vybrat chtěl by žít na jihu Francie nebo v Austrálii.
 • Miluje zvířata: má doma dvě kočky (Roxy, Merlin) a dva psy (Wolf, Poutchi).
 • Na střední škole ho spolužáci dost drsným způsobem šikanovali.
Hlášky:
Já teď nepiju pivo..."

"On má zebří modlu!"-na Davida

"Jak je?"-prochází se bez kalhot

"Svým způsobem vypadám líp než Moby!"

"Hodlám vyhrát!"

"Oni chtěli úplně celýho Jeffa"

"Co je kurva tohle ty zasranej zkurvysyne!?"

Jeff: "Dá to na hodně míčů pro 5 kanadských kluků, dostat se sem a dobývat svět"
Pierre: *sčítá to* "Dá to 10 míčů."

"Přestaň filmovat, chlape!"

"Moje máma je panna"

"Upravuju si vlasy. Dělám to vždycky před vystoupením!"

"Holá hlava je nádherná!"

"Podepíšeme nějaký hovno"

"David podepsal smlouvu s ďáblem a mluví s ním každou noc ve spánku"

"Pierrovi je 14"

"Chuck je fakt holka"

"Seb má 10ti palcový palec"

"Jsem z kraje vesmíru"

"Tvoje máma!!"

"Není to dlouho, co si rodiče mysleli, že hudba je jenom koníček...promiň mami, chci hrát na kytaru až do konce života!!"

"Moje oblíbená písnička k hraní na živo je....*přemýšlí*...ta poslední"

Jeff:"Oni křičí a pak se podepisujeme"
Pierre:"Pak křičíme"
Jeff:"A pak křičí oni a pak se podepisujeme a pak křičí a my se podepisujeme znovu"

David

21. září 2006 v 8:20 | Mejša,Marťa,Vraťka,Mike,Meluzína,......no prostě všecí |  Simple Plan
Jméno: David Phillipe Desrosiers
Datum narození: 29.8. 1980
Přezdívka: není
Nástroje: baskytara, bicí, kytara a dobrovolný zpěv
Oblíbené jídlo: sushi
Co o Davidovi určitě nevíte:
 • David miluje film Pomáda.
 • Jeho nejoblíbenější knihou je Kámasútra!
 • Předtím, než prorazil, pracoval u McDonalda.
 • David křičí ze spaní a má velké problémy s páteří.
Hlášky:
Kdybych se hodlal rozprodat, už bych to dávno udělal."

Rick (Muchmusic): "On je lhář?"
David: "Ne, on je právník (v angličtině podobná výslovnost jako u slova lhář-pozn.překl.)! No, podle mě je to to samý."
Rick: "Tady máme Davidův smysl pro humor."

"Jestli nepiješ, můžeš se stejně tak zabít, víš"

"Máme pro vás vánoční dárek! Je to hroznové víno. Ale není to normální hroznové víno. *sní jednu kuličku* jsou v tom drogy. Kdo chce hroznové víno?!"

"Jako 'Žasnu jaké to je líbat kluka s piercingem ve rtu.'... Jo! Ovšem že žasneš!"

"Vyčurej naše francouzský jména do sněhu!"

"Podívej, banány! Double banány! To znamená, že jsou dva banány v jednom!"

"Je to v pořádku, když začínám brečet?"- při točení videa Perfect

"Zničíme všechno, včetně našich těl"

"Ve skutečnosti cílem je ZABÍT skupinu"

David: "Skoro jsme umřeli, protože jedno ze světel spadlo do vody a dostali jsme ránu a od té doby můžu říct, na co ženy myslí"
Amanda (Muchmusic): "Na co právě myslím?"
David: *zazubí se* "Na můj zadek."

"Není to skvělý být nahý ve vaně?"

"Jsme Francouzi, mluvíme kanadsky"

"Dostal jsem bublinkovou koupel přímo tam, kde je můj penis, a je to skvělý!"

David: "Promiňte, že jsme přišli pozdě na koncert, lidi, já jsem uhhh v zákulisí... uhhh... onanoval.
Pierre: "Oni určitě chtěli slyšet, že David.."
David: "No bylo by to rychlejší, kdybych myslel na TVOJI MAMKU."
Pierre: Oooooh... Jo vždycky je dobrý přijít s mamkama. *otočí se k publiku* Takže jsou tu dnes večer nějaký mamky?"